Podręczniki na rok szkolny 2023/2024

Uprzejmie informujemy, że podręczniki szkolne na rok 2023/2024 będzie można zamówić za pośrednictwem Księgarni internetowej Bookland z Poznania.

Aby dokonać zakupu za pośrednictwem portalu bookland.com.pl/moje-podreczniki należy wybrać kolejno: województwo, miasto, szkołę i klasę – ukaże się wykaz wszystkich podręczników dla konkretnej klasy, które należy zakupić na dany rok szkolny, uwzględniając stopień zaawansowania lub rozszerzenia.

Prosimy o podanie kodu placówki podczas zakupów (w koszyku, jako kod rabatowy):   2023050133135

Należy wybrać dogodną dla siebie formę dystrybucji podręczników: odbiór osobisty, przesyłkę kurierską, przesyłkę pocztową, paczkomat.

Zakup podręczników za pośrednictwem księgarni internetowej Bookland nie jest obowiązkowy. Na stronie bookland.com.pl/moje-podreczniki można także sprawdzić, jakie podręczniki obowiązują i kupić je w dowolnym miejscu.