Uprzejmie informujemy, że podręczniki szkolne na rok 2022/2023 będzie można zamówić za pośrednictwem Księgarni internetowej Bookland z Poznania.

Aby dokonać zakupu za pośrednictwem portalu bookland.com.pl/moje-podreczniki należy wybrać kolejno: województwo, miasto, szkołę i klasę – ukaże się wykaz wszystkich podręczników dla konkretnej klasy, które należy zakupić na dany rok szkolny.

Należy wybrać dogodną dla siebie formę dystrybucji podręczników: odbiór osobisty, przesyłkę kurierską, przesyłkę pocztową, paczkomat.

Zakup podręczników za pośrednictwem księgarni internetowej Bookland nie jest obowiązkowy. Na stronie bookland.com.pl/moje-podreczniki można także sprawdzić, jakie podręczniki obowiązują i kupić je w dowolnym miejscu.

Ważne: poziom podręcznika do języka angielskiego dla każdego ucznia podamy licealistom – bardzo prosimy nie kupować teraz ww książek.

Podręczniki do kontynuacji nauki języka niemieckiego oraz hiszpańskiego zostaną podane po rozpoznaniu poziomów grup podczas pierwszych lekcji.